SAYFY z.s.

Sem vložte podnadpis

V roce 2011 rodina Davida Seifrta a přátelé založili sdružení SAYFY o.s.. V roce 2015 se dle nové vyhlášky transformovalo do zapsaného spolku, SAYFY z.s..Hlavní náplní byla organizace cyklistického závodu SAYFYHO Memorial, který jsme začali pořádat ve vzpomínce na tragicky zesnulého Davida "SAYFYHO" Seifrta. Vše o závodě najdete na webu.

Existuje také cyklistický tým SAYFY Team, který pořádá vyjížďky na kole do přírody a jeho nejužší část podporuje jízdu na kole v každodenním životě. 
Spolek SAYFY z.s. si dal za cíl zlepšovat podmínky pro cyklistický a kulturní život v Teplicích. Proto se rozhodl pustit mimo cyklistického závodu i do dalších aktivit.
Jednou z nich jsou Živé Teplice. Sousedská slavnost, která má za cíl propojovat umělce, sportovce, všemožné tvůrce a podniky v Teplicích. 

Kromě výše uvedených aktivit pořádáme projekce dokumentárních filmů z projektu KineDok. Promítáme na neobvyklých místech po celém městě a vstupné je vždy dobrovolné. Více info najdete na Fb stránce.

Aby toho nebylo málo rádi organizujeme také debaty, výstavy, úklidy v přírodě nebo setkání při různých historických výročí.