Moc vás všechny zdravím,
chtěla bych vám poděkovat za 11. ročník Živých Teplic! 
I přes tropické teploty jste do toho dali vše! Díky tomu se podařilo vytvořit jedinečnou atmosféru. Všichni účinkující byli úžasní a neméně všichni prodejci, prodejkyně a srdcaři všeho druhu.
Věřím, že jste si slavnost užili a třeba poznali něco nového nebo se potkali se starými známými. 
Mrkněte na foto report od Daniela Lince: https://1url.cz/IeTES
Samozřejmě můžete stahovat a sdílet, jen prosím Dana označte jako autora a také Živé Teplice.
Děkuju také všem za podporu a pomoc. 